SVATEBNÍ REFERENCE

MARKY & JURA

Tomáše jsme si vybrali jako svatebního fotografa, domluva byla už od začátku naprosto skvělá, nadšená jsem byla z prvotního videohovoru ohledně svatebního harmonogramu, který mi vlastně tak trochu pomohl sestavit a ujasnit si jak ten den vlastně bude probíhat. Na samotné svatbě úžasný přístup, lidé kteří se neradi fotí se díky jeho nenucenému a velmi sympatickému přístupu nechali rádi vyfotit. Celý den jsme Vůbec Tomáše nemuseli nijak hlídat o všem měl naprostý přehled a jeho služby předčily naše očekávání.

ANDREJKA & ONDRA

Ahoj Tome, moc Ti chceme poděkovat, že díky Tobě máme krásnou vzpomínku na náš svatební den na celý život. 😊 Tvoje odhodlání a ochota promoknout na kost, jen abys zachytil všechny momenty bylo neskutečný. Když jsem si prohlížela fotky, tak jsem musela uznat, že jsi měl pravdu, když jsi mě v náš svatební upršený den uklidňoval, že fotky v dešti mají svoje kouzlo, protože opravdu mají! Navíc naši hosté oceňovali, že jsi ,,nikde nepřekážel“ a prakticky o tobě nevěděli a přitom jsi zachytil všechno! Jsme rádi, že jsme Tě mohli mít v zádech v tak důležitý den. Určitě se ještě někdy uvidíme!

TERKA & MARTIN

Tom je úžasný člověk, kameraman a profesionál. S citem vytvoří video, které vyvolá v člověku emoce. Skvěle zachytil nejkrásnější momenty z naší svatby, které si díky jeho skvělé práci můžeme kdykoliv připomenout. Byli jsme víc než spokojeni! Moc děkujeme a doporučujeme všema deseti!

DOMINIKA & STÉVEN

Adél a Tome, konečně jsem měla čas fotky i video projet a napsat pár řádků. Já věděla, že jste oba šikovní, ale vaše práce předčila veškerá moje očekávání a výsledek je jednoduše boží. Neskutečně dobře zpracované video, všechny ty detaily, perfektní přechody a na sebe navazující momenty (a hlavně dokonale natočené!). Fotky zase zachytily ty nejkrásnější a nejupřímnější okamžiky, nic umělého a strojeného, jen čisté emoce na všech frontách. Neskutečně moc děkujeme za tyhle nádherné vzpomínky, byli jste úžasní i v samotný svatební den, i přes tu chaotickou organizaci a naši nezvyklost se fotit jste byli naprosto skvělí a profesionální a musím říct, že lépe jsem si vybrat nemohla:) Já jen doufám, že v tom, co děláte, budete pokračovat, je vidět, že to děláte srdcem a na výsledku se to podepisuje. Přeju vám spoustu úspěchů, příjemné klienty a hlavně ať vás to pořád baví!

TERKA & MARTIN

Děkujeme moc, teď jsme to shlédli jedním dechem ❤️ úplně nás to vzalo zpátky ❤️

MIRKA & FILIP

Ahoj Tome, 
ještě jednou moc děkujeme za krásné video z našeho svatebního dne. Jedním slovem nádhera. Jsme moc rádi,  že jsme si vybrali právě tebe. Tom je nejen moc šikovný kameraman, ale i hodný a milý člověk. Všem moc doporučuji. 
Měj se krásně.

Mirka a Filip