SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

Ukázka svatební procházky

Nejnovější svatební příběhy

Pro více svatebních příběhů klikněte sem

 

ČASOVÝ ROZSAH

Nabízím 3 časové rozsahy svatebních balíčků – MINI(do 6ti hodin), KLASIK(6-9hodin) a MAXI(9-12hodin).
Je pouze na vašem rozhodnutí, při čem a na jak dlouho si mě budete na své svatbě přát.
 

3 FOTOGRAFIE DO 3 DNŮ

Do tří dnů po svatbě Vám odevzdám tři portrétní fotografie z romantické procházky.

DOBA DODÁNÍ FOTOGRAFIÍ

Na všechny reportážní a portrétní fotografie se můžete těšit od čtyř do osmi týdnů od svatebního dne.

FINÁLNÍ VÝSTUP

Balíček MINI – minimálně 200 fotografií.
Balíček KLASIK – minimálně 300 fotografií.
Balíček MAXI – minimálně 400 fotografií. 

         Maximální počet fotografií není u žádného balíčku stanoven.


Jmenuji se Tomáš

Svatební fotografii se věnuji více jak čtyři roky a velice rád zachytím i Váš svatební den.
Chcete o mě vědět více? 


 

REFERENCE

MARKY & JURA

Tomáše jsme si vybrali jako svatebního fotografa, domluva byla už od začátku naprosto skvělá, nadšená jsem byla z prvotního videohovoru ohledně svatebního harmonogramu, který mi vlastně tak trochu pomohl sestavit a ujasnit si jak ten den vlastně bude probíhat. Na samotné svatbě úžasný přístup, lidé kteří se neradi fotí se díky jeho nenucenému a velmi sympatickému přístupu nechali rádi vyfotit. Celý den jsme Vůbec Tomáše nemuseli nijak hlídat o všem měl naprostý přehled a jeho služby předčily naše očekávání.

ANDREJKA & ONDRA

Ahoj Tome, moc Ti chceme poděkovat, že díky Tobě máme krásnou vzpomínku na náš svatební den na celý život. 😊 Tvoje odhodlání a ochota promoknout na kost, jen abys zachytil všechny momenty bylo neskutečný. Když jsem si prohlížela fotky, tak jsem musela uznat, že jsi měl pravdu, když jsi mě v náš svatební upršený den uklidňoval, že fotky v dešti mají svoje kouzlo, protože opravdu mají! Navíc naši hosté oceňovali, že jsi ,,nikde nepřekážel“ a prakticky o tobě nevěděli a přitom jsi zachytil všechno! Jsme rádi, že jsme Tě mohli mít v zádech v tak důležitý den. Určitě se ještě někdy uvidíme!

Pro více svatebních referencí, klikněte zde

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY

Na vaší svatbě se snažím být nenápadným pozorovatelem a zároveň být u všeho. Pokud sami nechcete, nijak nezasahuji do průběhu dne, ale pokud by nastala situace, kdy něco nejde podle plánu či si s něčím nebudete vědět rady, moc rád pomohu a poradím. 

Čím dříve, tím lépe. Většina snoubenců hledá svého fotografa půl roku nebo i rok dopředu. Pokud jste se rozhodli právě pro mě, spojte se se mnou co nejdříve, ověřím datum a můžeme dát věci společně do pohybu.

Pokud si mě vyberete jako svatebního fotografa, čeká nás necelý měsíc před svatebním dnem osobní nebo online setkání. Popovídáme si o vzájemných představách a přáních a organizačně vtěsnáme do vašeho svatebního harmonogramu romantické focení ve formě procházky v okolí.

Nabízím 3 časové rozsahy svatebních balíčků – mini, klasik a maxi. Je pouze na vašem rozhodnutí, při čem a na jak dlouho si mě budete na své svatbě přát. Pro závazné rezervování termínu je potřeba uhradit rezervační poplatek ve formě zálohové faktury. Kompletní cenovou nabídku naleznete níže. 

Fotografie odevzdávám na dřevěném flash disku a v neveřejné online galerii, kterou můžete jednoduše rozeslat mezi svou rodinu a přátele. Snažím se fotografie zpracovat do 4 – 8 týdnů od svatebního dne. Je nutné podotknout, že se může dodací lhůta neočekávaně prodloužit v případě komplikací jako je nemoc nebo nějaký technický problém. Ve všech případech jsem s vámi v neustálém kontaktu a situaci řeším.

– výpis lokací, kde se bude svatba odehrávat (ranní přípravy, obřad a hostina)
– alespoň hrubý nástin svatebního harmonogramu
– v kolik přijede vizážistka a přibližný čas konce líčení
– bude chtít být ženich zachycen při přípravách?
– zda se budou konat nějaké tradiční věci (stahování, vykupování) či první setkání
– v kolik se bude konat obřad

Moc rád vás doprovázím na procházku v okolí místa svatby, aby vznikly přirozené snímky, které zachycují vaši blízkost. Pracovně tomuto typu fotografování říkám „romanťárny“. Na procházce jsme jen my tři (pokud je vaší svatby součástí i kameraman, tak čtyři:) a vy si můžete užít společné chvíle pospolu. Procházíte se, povídáte si, hladíte se… Snažím se, abyste se cítili příjemně a na můj fotoaparát zcela zapomněli. A jestli náhodou na takovou romantiku nejste, můžeme vyfotit třeba něco bláznivého. Jen se mi to nebojte říct.

Fotografováním ve svatební den má práce zdaleka nekončí. Vašim fotografiím se následně věnuji několik dalších dní, kdy třídím a vybírám ty nejdůležitější a nejkrásnější momenty. Ty poté prochází kompletní postprodukcí jako je úprava, u romantických fotografií i retuš. Dodací doba se vám může zdát dlouhá, není to však proto, že by práce na jedné ze svateb trvala čtyři týdny v kuse. Ale proto, že mám přes sezónu svatebních příběhů více, třeba i dřívějšího data, tudíž mají přednost právě před tím vaším.

U romantických fotografií se věnuji retuši, která obsahuje odstranění dočasných nedokonalostí na těle jako je třeba akné, drobná poranění na kůži.

Bohužel to není možné, neboť při zachycení svatebního dne vznikne několik tisíc fotografií, ze kterých sám vybírám ty nejpovedenější a nejdůležitější. Do každé z fotografie se pak snažím předat kus sebe a svého stylu a přistupuji k tomu jako ke svému autorskému dílu. Neupravené fotografie bohužel neposkytuji.

Samozřejmě je na Vás zda si se mnou budete chtít vykat či tykat,. já osobně upřednostňuji tykání neboť při vašem svatebním dni se snažím být vaším přítelem a záleží mi na tom, abychom se všichni cítili dobře.

Líbí se Vám má tvorba a chcete mě jako svého fotografa?