SVATEBNÍ VIDEO

NEJNOVĚJŠÍ SVATEBNÍ PŘÍBĚHY

Pro více svatebních příběhů klikněte sem ->

ČASOVÝ ROZSAH

Nabízím 3 časové rozsahy svatebních balíčků – MINI(do 6ti hodin), KLASIK(6-9hodin) a MAXI(9-12hodin).
Je pouze na vašem rozhodnutí, při čem a na jak dlouho si mě budete na své svatbě přát. 

2 VIDEO VÝSTUPY

Kromě klasického svatebního klipu, kde je zaznamenáno veškeré dění na vaší svatbě s rodinnou a přáteli, Vám vytvořím ještě pocitový klip pouze vás dvou z vaší romantické procházky.

DOBA DODÁNÍ FOTOGRAFIÍ

Na obě svatební videa se můžete těšit od čtyř do osmi týdnů od svatebního dne.

FINÁLNÍ VÝSTUPY

Balíček MINI: 2-5minut klip a 20-40s pocitové video.
Balíček KLASIK: 3-6minut klip a 30-60s pocitové video.
Balíček MAXI: 4-8minut klip a 40-90s pocitové video.

Jmenuji se Tomáš

Svatebnímu videu se věnuji více jak sedm let a velice rád zachytím i Váš svatební den.
Chcete o mě vědět více? 

REFERENCE

DOMINIKA & STÉVEN

Adél a Tome, konečně jsem měla čas fotky i video projet a napsat pár řádků. Já věděla, že jste oba šikovní, ale vaše práce předčila veškerá moje očekávání a výsledek je jednoduše boží. Neskutečně dobře zpracované video, všechny ty detaily, perfektní přechody a na sebe navazující momenty (a hlavně dokonale natočené!). Fotky zase zachytily ty nejkrásnější a nejupřímnější okamžiky, nic umělého a strojeného, jen čisté emoce na všech frontách. Neskutečně moc děkujeme za tyhle nádherné vzpomínky, byli jste úžasní i v samotný svatební den, i přes tu chaotickou organizaci a naši nezvyklost se fotit jste byli naprosto skvělí a profesionální a musím říct, že lépe jsem si vybrat nemohla:) Já jen doufám, že v tom, co děláte, budete pokračovat, je vidět, že to děláte srdcem a na výsledku se to podepisuje. Přeju vám spoustu úspěchů, příjemné klienty a hlavně ať vás to pořád baví!

TERKA & MARTIN

Tom je úžasný člověk, kameraman a profesionál. S citem vytvoří video, které vyvolá v člověku emoce. Skvěle zachytil nejkrásnější momenty z naší svatby, které si díky jeho skvělé práci můžeme kdykoliv připomenout. Byli jsme víc než spokojeni! Moc děkujeme a doporučujeme všema deseti!

Pro více svatebních referencí, klikněte zde

Nejčastější dotazy

Na vaší svatbě se snažím být nenápadným pozorovatelem a zároveň být u všeho. Pokud sami nechcete, nijak nezasahuji do průběhu dne, ale pokud by nastala situace, kdy něco nejde podle plánu či si s něčím nebudete vědět rady, moc rád pomohu a poradím. 

Čím dříve, tím lépe. Většina snoubenců hledá svého svatebního kameramana půl roku nebo i rok dopředu. Pokud jste se rozhodli právě pro mě, spojte se se mnou co nejdříve, ověřím datum a můžeme dát věci společně do pohybu.

Pokud si mě vyberete jako svatebního kameramana, čeká nás necelý měsíc před svatebním dnem osobní nebo online setkání. Popovídáme si o vzájemných představách a přáních a organizačně vtěsnáme do vašeho svatebního harmonogramu romantickou procházku, kde společně vytvoříme krásné záběry pro Vaše videa. 

Nabízím 3 časové rozsahy svatebních balíčků – mini, klasik a maxi. Je pouze na vašem rozhodnutí, při čem a na jak dlouho si mě budete na své svatbě přát. Pro závazné rezervování termínu je potřeba uhradit rezervační poplatek ve formě zálohové faktury. Kompletní cenovou nabídku naleznete níže. 

Videa odevzdávám na dřevěném flash disku, formou neveřejného odkazu na YouTube a prostřednictvím serveru úschovna.cz. Tak abyste případně mohli Vaše videa poslat vašim blízkým.
Snažím se videa zpracovat do 4 – 8 týdnů od svatebního dne. Je nutné podotknout, že se může dodací lhůta neočekávaně prodloužit v případě komplikací jako je nemoc nebo nějaký technický problém. Ve všech případech jsem s vámi v neustálém kontaktu a situaci řeším.

Natáčením ve svatební den má práce zdaleka nekončí. Vašim videím se následně věnuji několik dalších dní v postprodukci(výběrka, střih, kompletace zvuku, barvení). Dodací doba se vám může zdát dlouhá, není to však proto, že by práce na jedné ze svateb trvala čtyři týdny v kuse. Ale proto, že mám přes sezónu svatebních příběhů více, třeba i dřívějšího data, tudíž mají přednost právě před tím vaším.

– výpis lokací, kde se bude svatba odehrávat (ranní přípravy, obřad a hostina)
– alespoň hrubý nástin svatebního harmonogramu
– v kolik přijede vizážistka a přibližný čas konce líčení
– bude chtít být ženich zachycen při přípravách?
– zda se budou konat nějaké tradiční věci (stahování, vykupování) či první setkání
– v kolik se bude konat obřad

Moc rád vás doprovázím na procházku v okolí místa svatby, aby vznikly přirozené záběry, které zachycují vaši blízkost. Pracovně tomuto typu natáčení říkám „romanťárny“. Na procházce jsme jen my tři (pokud je vaší svatby součástí i fotograf, tak čtyři:) a vy si můžete užít společné chvíle pospolu. Procházíte se, povídáte si, hladíte se… Snažím se, abyste se cítili příjemně a na moji kameru zcela zapomněli. A jestli náhodou na takovou romantiku nejste, můžeme natočit třeba něco bláznivého. Jen se mi to nebojte říct.

Bohužel to není možné, neboť při zachycení svatebního dne vznikne i několik hodin materiálu, ze kterého sám vybírám ty nejpovedenější a nejdůležitější momenty. Do videa se pak snažím předat kus sebe a svého stylu a přistupuji k tomu jako ke svému autorskému dílu. Neupravené(hrubé) záběry bohužel neposkytuji.

Samozřejmě je na Vás zda si se mnou budete chtít vykat či tykat,. já osobně upřednostňuji tykání neboť při vašem svatebním dni se snažím být vaším přítelem a záleží mi na tom, abychom se všichni cítili dobře.

To bohužel není možné. Pro svatební tvorbu vybírám placenou licencovanou hudbu z hudebních bank, a vždy se snažím, aby hudba co nejvíce odpovídala tomu, jaký Váš svatební den byl. Použití známých skladeb, které slyšíte v různých filmech je pirátství.

Líbí se Vám má práce jako svatebního kameramana?